Koka apdares deli

Eiro vagondēlis – labākais risinājums telpu apdarei! Eiro vagondēlis tiek plaši izmantots apdares darbos. Tas neprasa speciālo apstrādi, ir ļoti vienkāršs montāžā, kas dod iespēju strādāt ar to pat neprofesionāļiem. Eiro vadondēlis ir izturīgs pret mitrumu un neveido kondensātu. Pateicoties šīm īpašībām to var izmantot telpās ar lielu mitruma saturu, piemēram – pirtīs un saunās.

Eiro vagondēlis 12,5 mm

Eiro vagondēlis 16 mm

Brusas imitācija – universālais materiāls, viens no vagondēļa paveidiem. Ideāli noder ekoloģiski tīrās, fasādes un interjera, apdarei. Dotais materiāls tiek izgatavots pārsvarā no egles vai priedes koksnes, kā arī no lapegles koksnes. Fasāde, kas ir dekorēta ar šādu materiālu, praktiski nav atšķirama no oriģinālās brusas.
Brusas imitāciju var izmantot gan priekš ārējās, gan priekš iekšējās apdares. Ar šādu materiālu var noklāt sienas, kuras ir būvētas no dažādiem materiāliem – ķieģeļiem, karkasiem, koka masīviem, vai blokiem. Griesti arī var tikt dekorēti ar šādu materiālu.

Blokhaus apdares dēlis (guļbūves imitācija) – tas ir apdares dēlis, kas vienlaikus ar vagondēli un brusas imitācijas dēli tiek izmantots sienu apdarei (gan iekšpusē, gan ārpusē). Pirts siena, kas ir apšūta ar tādu dēli, ārēji nav atšķirama no guļbūves sienas, un tai piemīt sekojošā priekšrocība – blokhausa dēļi neplaisā un praktiski nemaina savu ģeometriju gadu gājumā. Dotais materiāls tiek izgatavots pārsvarā no egles  un priedes koksnes, kas nodrošina tam izturību pret plaisāšanu un puvi. Materiāls tiek izgatavots dažādos izmēros un ražošanas procesa laikā dēļi obligāti tiek kaltēti, slīpēti un apstrādāti.
Blokhausa stiprinājuma sistēma ir analoģiska vagondēlim – ērkšķis un rieva no vienas puses, bet sile no otrās. Tāda stiprinājuma forma ļauj viegli montēt un demontēt konstrukciju pēc vajadzības. Pie tam, nav nepieciešamības demontēt visu apdari – var noņemt tikai tās daļas, kuras vajag nomainīt. Blokhausa dēļus var iegādāties tieši pirms montāžas, jo tas ir gatavs materiāls, to nevajag kaltēt un tas nesarausies. Pirms montāžas darbiem ir obligāti jāpārliecinas par materiāla sausumu (mitruma koeficientu).
Dotais materiāls ir pietiekami izturīgs, viegls, to neiespaido temperatūru svārstības, tas apvieno skaistu ārējo izskatu un pieticīgu cenu. Kopumā tas viss padara blokhausa dēli par lielisku, gan iekšējās, gan ārējās apdares materiālu tieši pirtīm!

Back to Top